OFERTA NA WYNAJĘCIE SALI SZKOLENIOWEJ w PORE w Jaworze

CHARAKTERYSTYKA SALI:
– sala szkoleniowa znajdująca się w siedzibie Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze przy ul. Piłsudskiego 11, ma do dyspozycji 36 miejsc. Wyposażona jest w sprzęt multimedialny, laptop, wizualizer, flipchart magnetyczny biały, ekran, Internet, nagłośnienie, 2 tablice magnetyczne. Salę szkoleniową wynajmujemy w godzinach od 08:00 do 20:00 od poniedziałku do niedzieli.
– atutem jest dobra lokalizacja sali, łatwy dojazd i parking zlokalizowany z tyłu budynku.

PROPONOWANA CENA ZA GODZINĘ WYNAJMU SALI:
– 30 zł + 23% VAT za godzinę bez sprzętu multimedialne
– 40 zł + 23% VAT za godzinę ze sprzętem multimedialny

Serdecznie zapraszamy na udział w bezpłatnym spotkaniu warsztatowym w ramach projektu kierowanego do specjalistów pracujących w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, pedagogów, nauczycieli, którzy spotykają się z problemem moczenia nocnego u dzieci w swojej codziennej praktyce.


  • Termin: 10 maja 2017 r. (środa) godz. 13.00
  • Miejsce: Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze (sala konferencyjna)

Projekt jest wsparciem kampanii medialnej firmy Ferring – http://www.suchyporanek.pl, czyli platformy informacyjnej wspierającej rodziców i dzieci, których dotknął problem moczenia. Jest to doskonałe narzędzie wspierające pracę wszystkich osób pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

Zagadnienia omawiane w trakcie prezentacji: definicja, klasyfikacja, epidemiologia, wytyczne dot. postępowania diagnostycznego i leczenia, opis przypadku, profil pacjenta w gabinecie pediatry, specjalisty nefrologa/urologa, psychologa, droga pacjenta ( adresy poradni, nazwiska lekarzy), mity – pułapki, ale przede wszystkim fakty.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału do dnia 9 maja 2017 r. (76 729 10 24).

Dyrektor PORE w Jaworze
dr Dorota Domińska-Werbel