CZAS NA TWÓRCZE DZIAŁANIE

Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze zaprasza nauczycieli do udziału w szkoleniu – warsztatach: „Czas na twórcze działanie” .

Za Tobą czas urlopu, wypoczynku, czasu wyjątkowego po całym roku pracy. Przed Tobą nowe wyzwania, niespodzianki, plany….Jak wyzwolić w sobie nowe siły, pomysły, odwagę? Jak być sobą i nie zatracić tego, co cenne, wyjątkowe, oryginalne? Twórczość przynosi spełnienie i proponowany warsztat pomoże Ci odpowiedzieć na powyższe pytania.

W PROGRAMIE:
– Różne metody pracy (choreoterapia-terapia tańcem, taniec kontemplacyjny, Life Art/Process, taniec integracyjny, praca z rekwizytem)
– Relaks z muzyką 
– Refleksja personalna

Czas warsztatu to wyjątkowa okazja, by poczuć się lepiej, pewniej, odważniej. Przyjdź, sama się przekonasz, że warto było.

ORGANIZACJA SZKOLENIA:
– Koszt szkolenia: 100 zł (8 godz. dydaktycznych)
– Miejsce: PORE w Jaworze (sala konferencyjna)
– Termin szkolenia: 22 września 2018 r. (sobota) od godz. 10.00
– Termin zgłoszenia: do 18 września 2018 r. pod numerem telefonu 76 729 19 24 lub osobiście w sekretariacie PORE

PROWADZĄCY:
Regina Wolska – certyfikowany choreoterapeuta, nauczyciel akademicki. Autorka programów w zakresie terapii tańcem na studiach podyplomowych, członek zarz±du Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii w Poznaniu, członek zespołu ds. standardów i certyfikacji Polskiego Stowarzyszenia Choreoterapii. Stworzyła i prowadzi we Wrocławiu grupę rozwoju osobistego w ramach K3 (Krąg Kobiet Kreatywnych). Tajniki choreoterapii, psychoterapii tańcem poznawała u nauczycieli z USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Japonii, Argentyny, Brazylii, Austrii, Hawajów, Hiszpanii. W czasie swoich podróży po świecie poznała tradycje i rytuały taneczne Maorysów, Indian, Afrykańczyków, Hindusów.
www.choreoterapia.pl