XVII Powiatowe Targi Edukacyjne

XVII Powiatowe Targi Edukacyjne zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze przy współpracy Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbyły się 22 marca w auli PCKZ i U w Jaworze.
Po raz kolejny patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk oraz Starosta Jaworski Anea Kucharzyk.
Dla uczniów klas 3 gimnazjum i klas 8 szkół podstawowych na Targach zaprezentowały się szkoły ponadpodstawowe naszego powiatu: I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze, Zespół Szkół i Placówek w Bolkowie, Zespół Szkół „Medyk” w Jaworze oraz Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Legnicy.
Swoją ofertę edukacyjną, skierowaną przede wszystkim dla uczniów i absolwentów szkół ponadpodstawowych zaprezentowały też uczelnie wyższe: Politechnika Wrocławska – Wydział Elektryczny, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, Uczelnia Jana Wyżykowskiego w Polkowicach.