KONCERT CHARYTATYWNY PANI MONIKI KUSZYŃSKIEJ

Rodzice z Grupy Wsparcia, Członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem, Zespołem Aspergera i Mutyzmem Selektywnym „Budujemy Mosty” oraz wspierający ich Ludzie z Otwartymi Sercami mają ogromny zaszczyt zaprosić Wszystkich mieszkańców Gminy Jawor i Powiatu Jaworskiego na Koncert charytatywny w wykonaniu Pani Moniki Kuszyńskiej, który odbędzie się 6 listopada 2016 roku o godzinie 17.00 w ECMEN, w Jaworze.

Organizacji koncertu przyświeca szczytny cel – zbiórka środków na utworzenie w naszym mieście świetlicy Terapeutycznej, w której dzieci potrzebujące pomocy i wsparcia, a przede wszystkim dzieci ze spektrum autystycznego znalazły by bezpieczną przystań i możliwości dalszego rozwoju.

Nie mamy biletów, tylko cegiełki, które są upoważnieniem do wstępu na koncert. Cena – od 30 zł. Wrażenia artystyczne gwarantuje obecność wspaniałej artystki, jednej z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Przybycie na koncert i wsparcie tak ważnego przedsięwzięcia będzie dla organizatorów ogromną pomocą finansową, ale przede wszystkim solidarnością, w przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu dzieci tylko trochę inaczej poznających świat.

Cegiełki są do nabycia: w Kręgielni 13, ul. Kościuszki 13, w Słonecznej, ul. Myśliborska 27 – Jawornik,w Hurtowni „Beta”, ul. Poniatowskiego 22 i ECMEN, ul. Parkowa 5 – (także przed koncertem).