KONKURS PLASTYCZNY „Pies – najlepszy przyjaciel człowieka w naszych ulubionych książkach!” – rozstrzygnięty

Pomysłodawcami konkursu plastycznego są nauczyciele bibliotekarze szkół powiatu jaworskiego. Organizatorem konkursu jest Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze.

Celem konkursy była popularyzacja literatury dziecięcej. Psy są częstymi bohaterami książek dla dzieci. Wzruszają, zaskakują, bawią, dziwią… Psia dola i niedola… Książki z motywem psów to bardzo często piękne i wzruszające opowieści o najważniejszych wartościach. Wszyscy lubimy opowieści, które mieszają troski z radościami.

Otrzymaliśmy 25 prac plastycznych wykonanych przez dzieci z klas I-III ze szkół powiatu jaworskiego. Wszystkie były kolorowe, fantastyczne i po prostu wspaniałe!

14 marca zebrała się komisja konkursowa w składzie : Joanna Okapiec (I LO w Jaworze), Agnieszka Miedzińska (ZSP w Piotrowicach) i Małgorzata Kes (Biblioteka Pedagogiczna w Jaworze).

Po długiej naradzie zdecydowała, że:

I miejsce otrzymuje Perova Marhanyta, Szkoła Podstawowa nr 5 w Jaworze, (opieka – Marta Pawłowska).

II miejsce otrzymuje Julia Wielebińska, Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych,(opieka – Aleksandra Muszalska).

III miejsce otrzymuje Maximilian Radziejewski, Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych, (opieka – Aleksandra Muszalska).

Wyróżnienie otrzymuje Marcel Kaczkowski, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Męcince, (opieka – Joanna Fitrzyk).

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział! Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy również wszystkim nauczycielom, opiekunom i bibliotekarzom zaangażowanym w organizację i przebieg konkursu.

P.S. Po odbiór nagród zapraszamy do sekretariatu Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w godz. 9.00-15.00. Nasz adres : ul. Piłsudskiego 11.